Naljatilgad laulupeol

teisipäev, 13. detsember 2011

"Oo-oo!" rõõmustas Kritu. "Setu sõlge ma tahan küll! Seda saab pärast pidu ju pudrukausina kasutada!" "Ei saa - vaata keskel on auk, sealt vajub puder läbi!" "Aga kui keeta hästi paks herkulopuder, siis ei vaju!" vaidles Kritu vastu. " No nii paks, et lusikas ka ei lähe sisse!" "Siis vist ei vaju jah," pidin tunnistama. "Aga kes see niisugust putru süüa saab, kuhu lusikas sisse ei lähe?"
/lustakas lõik jutust Rahvariided /

Raamatu "Naljatilgad lähevad laulupeole" on kirjutanud tuntud eesti lastekirjanik Leelo Tungal. Tema sõnad toovad reaalselt esile sellised emotsioonid, nagu oleksid ise praegusel hetkel laulupeol. Seda raamatut lugedes, jõudsin mõtetega tagasi aega, mil isegi laulu- ja tantsupeol osalesin. Lisaks toredatele mälestustele muutis see raamat meele vägagi rõõmsaks, sest vaimukaid ütlemisi Tilkade pere tüdrukutelt jätkus tervesse raamatusse.

Raamat jutustab kuueaastase Maria silmade läbi sellest, kuidas perekond Tilk laulupeoks ette valmistas ja sellest osa võttis. Millised äpardusi neil selle käigus juhtus ja kuidas asi lahenes, saad lugeda juba ise raamatust.
Kõigele lisaks on raamatus ilusad pildid ja pilkupüüdev esikaas.

0 köhatus(t):

Postita kommentaar